خانه > درباره ما

درباره پاکان پلاستکار

شرکت پاکان پلاستکار در سال ۱۳۸۵ به‌عنوان یکی از شرکت‌های تابعه گروه صنعتی گلرنگ تاسیس گردید. این شرکت با برطرف نمودن نیازهای بسته‌بندی پلاستیک شرکت پاکشو با برندهای شوینده گلرنگ، اوه، سافتلن، هوم پلاس، اسپیف، آیری، مریدنت، گلدنت و آترا به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مشتریان خود در داخل و خارج از گروه صنعتی گلرنگ، یک شرکت پیشتاز در صنعت پلاستیک در کشور می باشد. علاوه بر فعالیت در حوزه ذکر شده، چندین سال است که شرکت پاکان پلاستکار به تولید محصولات پلیمری سبد خانگی از جمله انواع کیسه فریزر، انواع کیسه زباله، انواع سفره های مجلسی و یکبار مصرف، دستکش های خانگی و یکبار مصرف، فویل آلومینیومی مخصوص مواد غذایی و سلفون های محافظ غذا با برندهای مختلفی همچون گلرنگ، هوم پلاس، آیری پلاست، اسپیف، بیسم و لارین اقدام نموده است.

فعالیت‌های پاکان پلاستکار

طراحی و ساخت انواع قالب‌های قطعات پلاستیکی
تولید و تحویل انواع قطعات پلاستیکی تزریقی و بادی
تولید و تحویل انواع کیسه فریزر و زباله و کیسه‌های چندلایه تبلیغاتی
ارائه مشاوره فرمولاسیون کلیه قطعات و فیلم‌های پلاستیکی
تولید انواع کیسه فریزر، انواع کیسه زباله، انواع سفره های مجلسی و یکبار مصرف، دستکش های خانگی و یکبار مصرف، فویل آلومینیومی مخصوص مواد غذایی و سلفون های محافظ غذا

چشم‌انداز

شناخته شدن به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده محصولات پلاستیکی با کیفیت و با دوام
در صنایع آرایشی بهداشتی، غذایی و دارویی
در کشـور و در جهـان

اصول ارزشی

شرکت پاکان پلاستکار با تولید و عرضه کالاهای پلاستیکی با کیفیت می کوشد با استفاده از ارزش های محصولات خود سطح کیفی زندگی مشتریان خود را ارتقاء دهد.

هیات مدیره شرکت پاکان پلاستکار

ولی محمد مالمیر

مدیرعامل

و نایب رییس هیات مدیره

محمد عالمی

رییس هیات مدیره

امیر هوشنگ قدسی بجندی

عضو هیات مدیره

حسن پرتوی

عضو هیات مدیره

محمود بهرامی

عضو هیات مدیره